Menu Zamknij

Biostinex – opinie, efekty, cena, gdzie kupić – apteka, Allegro

Biostinex kapsułki odchudzające

Biostinex jest jednym z wielu suplementów diety przeznaczonych do wspomagania odchudzania. Wszystko, co klient musi zrobić, to wziąć suplementy, aby osiągnąć pożądaną wagę. Zmiana diety lub włączenie większej ilości ćwiczeń do codziennego życia nie powinny być konieczne. Chcieliśmy się dowiedzieć, czy rzeczywiście możliwe jest schudnięcie tylko dzięki przyjmowaniu preparatu, dlatego przyjrzeliśmy się bliżej Biostinex.

Co to jest Biostinex?

Biostinex to kapsułki dietetyczne wyprodukowane z całkowicie naturalnych składników. Przynajmniej tak producent reklamuje swój produkt na stronie sprzedaży. Przyjmując kapsułki w połączeniu z niskokaloryczną dietą, użytkownik ma być w stanie schudnąć. Według producenta, naturalnie pochodzące składniki są największą różnicą w tych kapsułkach w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku.

Biostinex – Opinie Użytkowników

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowych informacji na temat poszczególnych składników i naszego 30-dniowego autotestu, chcielibyśmy najpierw przedstawić Ci kilka opinii konsumentów, które udało nam się znaleźć w Internecie na temat Biostinex. Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania i skupiliśmy się na różnych źródłach zaopatrzenia, aby pokryć jak najszersze spektrum.

Takie podejście jest dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy na podstawie doświadczeń sformułować sensowną, wstępną opinię.

Pierwszy raport z doświadczenia Biostinex pochodzi od pani, która w swoim tekście wyraźnie informuje o skutecznym produkcie. Zdecydowała się na zakup i przyjmowała kapsułki regularnie przez okres jednego miesiąca. Dzięki temu udało jej się schudnąć prawie 6 kilogramów. Pisze wprawdzie, że nie jest to zgodne z zapewnieniami producenta, ale jednocześnie zaznacza, że ma świadomość, iż preparaty nie zawsze dają ten sam efekt. Jest zadowolona z rezultatów.

Inny klient pisze, że towar nie dotarł z niewytłumaczalnych powodów. Skontaktowała się jednak z działem obsługi klienta, który szybko zaproponował rozwiązanie. Kapsułki otrzymała stosunkowo szybko i dopiero niedawno zaczęła je przyjmować. Dlatego też nie jest ona jeszcze w stanie skomentować tego efektu. Pani ta jest jednak bardziej niż entuzjastycznie nastawiona do sposobu, w jaki producent Biostinex traktuje klientów.

Ostatnie świadectwo, które chcielibyśmy przedstawić pochodzi od pana, któremu lekarz zalecił schudnąć. Zwrócił się do Biostinex o pomoc. Zdecydował się na przyjmowanie kapsułek przez 60 dni i obecnie jest w drugiej połowie. Do tej pory udało mu się zrzucić kilka kilogramów i będzie kontynuował przyjmowanie kapsułek aż do osiągnięcia docelowej wagi.

Test Biostinex – Efekty po 30 dniach

Biostinex autotestPonieważ w tym rozdziale chcemy przedstawić tylko najważniejsze fakty, będziemy go streszczać tak bardzo, jak to tylko możliwe. Do naszego testu Biostinex, jedna osoba z naszej społeczności zgłosiła się na ochotnika, aby wziąć w nim udział. Tą osobą jest Sandra, lat 43, ważąca 84 kg i mająca 1,68 m wzrostu.

Dzień 1: Pierwszego dnia omówiliśmy z Sandrą dokładną procedurę testu i jeszcze raz określiliśmy jej dokładną wagę. Sandra miała wziąć jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem, popijając szklanką wody, zgodnie z zaleceniami producenta.

Aby uzyskać wynik jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości, Sandra nie powinna nic zmieniać w swojej dotychczasowej diecie. Po zapisaniu wszystkich ważnych danych i wyjaśnieniu sposobu postępowania, umówiliśmy się na kolejną wizytę kontrolną.

Dzień 15: Dwa tygodnie później nasz tester przyszedł ponownie do naszego gabinetu, a my z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze wyniki. W tym czasie Sandra dokładnie trzymała się ustalonych z nami wytycznych. Stwierdziła, że kapsułki Biostinex były łatwe do połknięcia i dobrze tolerowane. Czuła się też znacznie mniej głodna, co ułatwiało jej jedzenie mniejszych porcji.

Jeszcze się nie ważyła, ale miała wrażenie, że zmniejszył się jej obwód brzucha. Nasze pomiary to potwierdziły. W ciągu pierwszych 15 dni Sandrze udało się schudnąć 3,1 kg.

Dzień 30: Nasze samobadanie powoli dobiegało końca, więc umówiliśmy się na ostatnią wizytę kontrolną. Po 30 dniach Sandra przyszła do naszego gabinetu po raz ostatni. Już na samym początku z dumą powiedziała nam, że teraz nie będzie już w stanie zjeść wszystkich swoich porcji. I również w tym momencie mogliśmy zaobserwować nowy spadek wagi o 2,7 kg. Tak więc po 30 dniach całkowita strata wyniosła 5,8 kg.

Przy formułowaniu naszych zaleceń szczególnie ważne jest, abyśmy mogli korzystać z własnych doświadczeń. Nasz test Biostinex przekonał nie tylko nas, ale również naszego testera. Ponadto, nie było żadnych skutków ubocznych lub nietolerancji w wyniku przyjmowania produktu. Chcielibyśmy zaznaczyć, że wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Jednak ze względu na pozytywne wyniki testów, nie możemy powiedzieć nic negatywnego o kapsułkach.

Biostinex – Właściwe stosowanie i dawkowanie

Według producenta, Biostinex należy przyjmować rano i wieczorem po jednej kapsułce. Ważne jest, aby przyjmować kapsułkę z wystarczającą ilością płynu i przed posiłkiem. Producent zaleca również przyjmowanie preparatu przez okres 28 dni w celu zapewnienia skutecznego działania.

Jak szybko działa Biostinex?

Producent Biostinex zaleca przyjmowanie preparatu przez co najmniej 28 dni. Powinno to umożliwić utratę do 10 kg w ciągu jednego miesiąca. W przypadku przyjmowania przez okres dwóch miesięcy, utrata wagi do 20 kg powinna być możliwa, a zdrowie powinno również poprawić się w tym okresie. Jeśli podjęte w okresie 4 miesięcy, to mówi się, że jest możliwe, aby stracić 30 kg. Jest to zalecane, jeśli chcesz utrzymać swoją sylwetkę przez cały sezon.

Naszemu testerowi udało się również schudnąć 5,8 kg w ciągu 30 dni podczas autotestu Biostinex. Nie jest to do końca zgodne z zapewnieniami producenta, ale jak już wspomniano, efekt może być różny u różnych osób. Biorąc pod uwagę, że spadek wagi został osiągnięty bez zmiany diety, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.

Składniki Biostinex

Ten spalacz tłuszczu powinny nie tylko pomóc Ci schudnąć, ale także dać Ci więcej energii i sprawiają, że czujesz się lżejszy. Powodem tego są składniki Biostinex. Składają się one przede wszystkim z  L-tyrozyna, L-karnityna, Witamina C, Ekstrakt z liści Herbaty Chińskiej.

Poznaj właściwości poszczególnych składników:

  • L-tyrozyna: ma pozytywny wpływ na skórę i trawienie. Poprawia również przepływ energii.
  • Witamina C zawarta w Biostinex hamuje wchłanianie szybkich węglowodanów i skuteczniej redukuje tkankę tłuszczową.
  • Pieprz kajeński: Stymuluje trawienie i oczyszcza jelita. Ponadto, pieprz ten ma pozytywną właściwość usuwania nadmiaru płynów.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty: Zielona herbata może zmniejszyć uczucie głodu i apetyt. Jednocześnie stymulowane jest uczucie sytości.
  • L-karnityna zawarta w kapsułkach przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów. W ten sposób można skuteczniej zredukować masę ciała.

Czy występują efekty uboczne?

Ani na stronie sprzedaży produktu, ani w Internecie nie ma żadnych informacji o możliwych skutkach ubocznych Biostinex. Producent wyraźnie reklamuje, że nie ma żadnych skutków ubocznych, ponieważ składniki są całkowicie naturalne. Nasza osoba testująca nie doświadczyła żadnych skutków ubocznych ani nietolerancji podczas całego okresu testowego.

Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że połączenie wymienionych składników (ekstrakt z zielonej herbaty i kofeina) może czasami prowadzić do problemów z zasypianiem, dlatego zalecamy, aby nie przyjmować kapsułek Biostinex zbyt późno wieczorem. Należy również pamiętać o ewentualnych alergiach na którykolwiek z aktywnych składników.

Gdzie kupić Biostinex? Amazon, Allegro, Apteka

Ponieważ w przeszłości w obiegu pojawiały się podróbki preparatu, producent Biostinex oferuje obecnie swoje kapsułki wyłącznie za pośrednictwem strony sprzedażowej oraz wybranych sklepów internetowych. Tutaj możemy polecić sklep internetowy baaboo.shop, w którym również złożyliśmy nasze zamówienie.

Proces zamawiania był łatwy do zrozumienia, a dostawa nastąpiła w ciągu kilku dni. Biostinex nie można kupić w aptekach ani na platformach internetowych, takich jak Allegro czy Amazon.

Ile kosztuje Biostinex? Cena

Na stronach sprzedaży, suplement diety jest oferowany w cenie 274 złotych. Jednakże obecnie trwa promocja, dzięki której możesz zaoszczędzić aż 50%! Zamów teraz Biostinex za jedyne 137 złotych. Za to klienci otrzymują opakowanie zawierające 30 kapsułek.

Dodatkowo masz możliwość skorzystania z tak zwanych ofert oszczędnościowych w polecanym przez nas sklepie internetowym. Na przykład przy zakupie dwóch puszek, jedną puszkę Biostinex otrzymujesz gratis. Nie ma żadnych kosztów wysyłki za dostawę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *