Menu Zamknij

Sal Floveral – opinie, efekty, cena, gdzie kupić – apteka, Allegro

Sal Floweral sól do kąpieli

Kąpiele mogą być terapeutyczne i oczyszczające. Powodem użytkowym, dla którego ludzie je biorą, jest chęć oczyszczenia się z brudu i smrodu dnia. Nie ma nic złego w cieszeniu się aktem kąpieli. Możesz wziąć książkę, zapalić kilka świec, nalać kieliszek wina i włączyć swoją ulubioną powolną muzykę. Możesz też dodać trochę Sal Floveral. Dlaczego miałbyś to zrobić? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Co to jest Sal Floveral?

Sal Floveral to sól do kąpieli o właściwościach zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Zdecydowanie najbardziej przydatnym powodem, aby wziąć kąpiel z solą Sal Floveral, jest pomoc w przywróceniu twojego magnezu. Według badań, stres może zmniejszyć swój poziom magnezu. Połącz to z oszałamiającą liczbą ludzi, którzy już nie dostają go wystarczająco dużo w swojej diecie i masz populację tych, którzy mają niedobór magnezu. Kąpiele z solą Sal Floveral może pomóc, że i tym samym promuje relaks, dobre zdrowie, a nawet pomaga poprawić swój nastrój.

Sal Floveral – Skład

W skład soli Sal Floveral wchodzą wyłącznie naturalne substancje. Wszystkie ekstrakty, sól Epsom oraz olejki eteryczne pochodzą ze zrównoważonych i ekologicznych upraw, dzięki temu jest to w pełni bezpieczne dla Ciebie oraz dobre dla planety. Oto lista składników Sal Floveral:

 • Sól Epsom
 • Olejek eteryczny lawendowy
 • Olejek eteryczny cytrynowy
 • Kwiat słonecznika
 • Kwiat lawendy

Jak wspomnieliśmy wcześniej, sól Epsom ma siarczany. Nie tylko pomagają one wydobyć toksyny z twojego ciała, ale mogą również pomóc w promowaniu dobrego samopoczucia. Po wchłonięciu przez skórę, siarczany mogą promować dobre tkanki skóry, stawów i układu nerwowego.

Jak działa Sal Floveral?

Biorąc kąpiel z solą Sal Floveral jest doskonałym dodatkiem do Twojego reżimu detox lub po prostu jako ogólny detox. Siarczany w soli Epsom pomóc wyciągnąć toksyny i metale ciężkie z organizmu, które mogą również pomóc poprawić zdrowie i promować ogólne poczucie wellness.

Jak działa Sal Floveral

Właściwości złuszczające w soli Epsom sprawia, że jest to świetny domowy środek na szorstką, suchą skórę. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które mają choroby skóry, takie jak egzema. Podobnie jak wszystko inne o tych wspaniałych soli, może promować dobre samopoczucie i pomóc poprawić warunki.

Sal Floveral – Efekty

 • Zmniejszenie bólu spowodowanego stanem zapalnym

Pomiędzy solą Sal Floveral i ciepłą wodą samej kąpieli, można pomóc zmniejszyć ból spowodowany stanem zapalnym. Czy to szczep lub zwichnięcie, siniak, lub inne drobne urazy, które są spowodowane przez stan zapalny. Może również pomóc w ogólnej bolesności mięśni spowodowanej przez takie rzeczy jak ćwiczenia lub inne ekstrawertyki.

 • Może pomóc w zaparciach

Domowym środkiem, który ludzie używali przez dziesięciolecia, jest wzięcie odrobiny soli Epsom, aby pomóc złagodzić uparte jelita. Ponieważ ustaliliśmy, że większość minerałów w soli Epsom może być wchłaniana do organizmu, minerały nadal docierają do twojego strumienia krwi. Jeśli jesteś trochę zaparcia, a następnie biorąc miły moczyć w kąpieli z Sal Floveral może pomóc wyprostować cię.

 • Może zwiększyć objętość Twoich włosów

Podczas gdy ty jesteś w kąpieli, dlaczego nie dać włosy zanurzyć się w wodzie do kąpieli? Właściwości złuszczające soli Epsom działają również na Twoje włosy. Minerały mogą odżywić włosy i pomóc w usuwaniu olejów, które sprawiają, że włosy są tłuste. Nie sądzę, by działała ona tak dobrze jak zwykła odżywka, ale walka o utrzymanie pięknych włosów to walka każdego dnia. Dlaczego nie dać sobie każdą przewagę?

 • Poprawia wygląd skóry

Czasami zabawa pomysł jest wślizgnąć się do ładnej gorącej kąpieli i umieścić maskę na pomóc uzyskać te pory czyste. Jeśli dodać trochę soli Sal Floveral do niego można użyć detox i właściwości złuszczające, aby maska bardziej skuteczne. Twoje ciało dostaje detox i złuszczanie więc dlaczego nie twoja twarz też?

Jak stosować Sal Floveral?

Ok, kiedy robisz kąpiel z solą Sal Floveral nie powinieneś przesadzać. Oto kilka szybkich instrukcji na temat tego, ile powinieneś dodać do swojej kąpieli.

Należy dodać odpowiednią ilość soli określoną na opakowaniu do wanny z ciepłą wodą. Kąpiel powinna trwać około 15-20 minut.

W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko powoduje problemy zdrowotne, dobrze jest znaleźć miłe, proste sposoby, aby dodać trochę korzyści zdrowotnych na raz. Sól Sal Floveral jest stosunkowo niedroga i nie trzeba jej gotować, ani ćwiczyć, ani robić nic śmiesznego, aby uzyskać korzyści zdrowotne. Zrzucasz ją do wody i siedzisz w niej przez jakiś czas. Miło i łatwo, ale upewnij się, że nie przesadzisz!

Występowanie skutków ubocznych

Jeśli planujesz kąpiel w soli, powinieneś zachować ostrożność, jeśli masz któryś z następujących stanów

 • Jeśli masz chorobę nerek
 • Jesteś w ciąży
 • Masz chorobę serca
 • Jeśli jesteś dzieckiem

Jeśli masz którykolwiek z powyższych, musisz najpierw porozmawiać z lekarzem, zanim będziesz mieć kąpiel.

Sal Floveral – Opinie z forum

Teraz czas na zapoznanie się z opiniami osób, które już używały Sal Floveral. Takie komentarze można z łatwością zaleźć na forach internetowych czy też na oficjalnej stronie produktu.

Sal Floveral – Opinie z forum

Oto kilka recenzji użytkowników, które znaleźliśmy na forum:

Sole do kąpieli sprawiają, że kąpiel wydaje się nieco bardziej luksusowa, a woda bardziej miękka. Łączę je z moim ulubionym olejkiem do kąpieli i jest to idealny przepis na pozbycie się bólu. Te były na wyprzedaży w tak niesamowitej cenie, że nie mogłam się oprzeć, więc nie zabraknie ich przez jakiś czas!

Używałem po operacji według lekarza. Naprawdę pomógł z obrzękiem i dyskomfortem. Uwielbiam używać soli o zapachu lawendy i te są idealne, a rozmiar jest świetny, ponieważ bardzo łatwo się go używa.

Nie zawiera NIC SYNTETYCZNEGO, co oznacza wysoką jakość. Widziałem, że poprzedni recenzent ocenił to słabo, mówiąc, że mogą znaleźć sól Epsom w sklepie dla dolara taniej, tak z CHEMIKAMI i SYNTETYKAMI w nim, kosztem twojego zdrowia, zaufaj mi, próbowałem i miałem negatywne reakcje chemiczne na produkty o niższej jakości, nie wszystkie produkty są tworzone jednakowo, ten produkt jest jednym z nich, któremu ufam i nauczyłem się ufać przez niefortunne próby i błędy.

Gdzie kupić Sal Floveral? Cena

Skoro dotrwałeś do tego momentu artykułu to zapewne jesteś już zdecydowany, że chcesz również mieć w swojej łazience tę sól do kąpieli. Pozostaje ostatnia kwestia, czyli gdzie warto kupić Sal Floveral, aby zapłacić jak najmniej. Odpowiedź jest prosta i jedyna – oficjalna strona produktu.

Oficjalny sklep online produktu to jedyne miejsce, które posiada w swojej ofercie Sal Floveral. Zarówno na Allegro, jak i w drogeriach internetowych czy stacjonarnych nie ma możliwości zakupu tego produktu. Taka sama sytuacja dotyczy apteka tych stacjonarnych jak i internetowych – brak w ofercie soli Sal Floveral.

Odnośnie ceny to jedno opakowanie te soli do kąpieli kosztuje teraz 137 złotych. Stanowi to cenę promocyjną, obniżoną aż o 50% w stosunku do regularnej kwoty za jaką jest sprzedawana sól.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *